Rzeczoznawca majątkowy – Bezpłatne testy on-line

Last updated on 12 kwietnia 2023

W ramach promocji moich usług świadczonych rzeczoznawcom majątkowym i pośrednikom nieruchomości postanowiłem stworzyć niniejszy blog. Jego działalność rozpoczynam od udostępniania testów z części pisemnej egzaminów na uprawnienia zawodowe rzeczoznawcy majątkowego do rozwiązywania online, dostępnych dotychczas w postaci komercyjnych rozwiązań. W odróżnieniu od nich na niniejszym blogu dostęp do rozwiązywania testów jest zupełnie za darmo, bez konieczności rejestracji i bez żadnych ograniczeń.

Aktualnie rozwiązywać można 103 testy z lat 2008-2023, zawierające łącznie 9270 pytań. Nowe testy są dodawane niezwłocznie po udostępnieniu ich przez organizatorów egzaminu, a archiwalne – w zależności od ich dostępności.

Zapraszam do odwiedzania mojego bloga, polubienia profilu mojej firmy na Facebooku, a także obserwowania kont na Twitterze i Instagramie. W przypadku pytań, sugestii lub chęci nawiązania ze mną współpracy zachęcam do kontaktu.

Krzysztof

5 komentarzy

 1. Daniela
  2 lutego 2022
  Reply

  Strona jest super, bardzo przydatne materiały, bardzo dziękuję. Mam tylko pytanie, czy ma Pan może testy w formie pliku teskstowego? przyznam, że jestem wzrokowcem i lubię sobie po prostu wydrukować test i na nim popisać, pozaznaczać kolorami, dopisać jakieś notatki -ułatwia mi to naukę.
  Pozdrawiam serdecznie!

  • Dziękuję bardzo za komplementy 🙂 Wzrokowiec, to podobnie jak ja 😉 Pliki tekstowe na podstawie, których tworzę tę stronę można pobrać ze strony Ministerstwa Rozwoju i Technologii https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/jak-zostac-rzeczoznawca-majatkowym Są tam skany oryginalnych testów egzaminacyjnych od 2016 r. w postaci plików PDF. Ostatnio dużo osób pyta mnie o te pliki, więc w wolnej chwili wrzucę je również na tę stronę, aby mieć wszystko w jednym miejscu.

 2. ROBERT
  11 stycznia 2023
  Reply

  Chcę zostać rzeczoznawcą majątkowym….

 3. Piotr
  19 lutego 2023
  Reply

  Wyśmienita strona. Gratuluję pomysłu. Dziekuje za Pana czas, jaki musi Pan poświęcić aby to wszystko tak fajne wyglądało. Mam nadzieję, że nie zostanie ten projekt skomercializowany. Pozdrawiam. Piotr

  • 22 lutego 2023
   Reply

   Dziękuję za tak miłe słowa i cieszę się, że strona spełnia swoją rolę.
   Co do komercjalizacji tej strony, to jest ona już częścią mojego komercyjnego projektu i pełni funkcję tzw. content marketingu moich usług.

   Użytkownicy, którzy chcą szybciej i pewniej przygotować się do egzaminu pisemnego zamawiają dostęp do mojej drugiej strony z testami https://rzeczoznawca.infogeotech.pl/ , gdzie aby opanować cały materiał wystarczający do zdania egzaminu trzeba przerobić tylko około 2700 pytań zamiast ponad 9000 tutaj (ponad 70% oszczędność czasu).

   Część z nich, po zdaniu egzaminu, zleca mi prowadzenie bazy nieruchomości porównawczych w postaci mapy, co w znacznym stopniu przyspiesza i ułatwia im sporządzanie wycen.

   Proszę więc się nie obawiać, nie zamknę do dostępu do tej strony. To jest wartość, którą daję ludziom za darmo, i która jest prezentacją jakości moich usług. Dzięki niej pozyskuję przyszłych klientów, którzy zgłaszają się do mnie pewni tego, że moje płatne usługi przyniosą im jeszcze większe korzyści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *