Test z 04.07.2019

Egzamin pisemny to test wielokrotnego wyboru (może być więcej niż jedna poprawna odpowiedź – punkt otrzymasz tylko, gdy wskażesz wszystkie poprawne odpowiedzi na pytanie. Nie ma punktów cząstkowych ani punktów ujemnych). Na wypełnienie testu masz 90 minut – dokładnie 1 minuta na jedno pytanie, gdyż pytań w teście też jest 90.
Egzamin pisemny zakończysz pozytywnie, jeżeli zdobędziesz co najmniej 65 punktów.

UWAGA: Odpowiedzi na pytania są zgodne ze stanem prawnym na dzień egzaminu

Kliknij poniższy przycisk aby rozpocząć test.

<– Wróć na stronę wyboru testu

6 komentarzy

 1. Dorota
  12 marca 2021
  Reply

  brakuje możliwości chwilowego zatrzymania czasu (coś jak w arslege – zrób przerwę), w warunkach domowych czasem nie możemy poświęć aż 1,5h od razu i rozwiązuje się w każdej wolnej chwili

  • Krzysztof Malesiński
   12 marca 2021
   Reply

   Dziękuję za sugestię. Niestety, obecnie nie dam rady tego wprowadzić. Do tworzenia testów używam gotowej aplikacji (tzw. wtyczki), która nie ma opcji zatrzymania czasu, a ja niestety nie znam się na tyle na programowaniu, aby dopisać do niej taką funkcję. Jednak w przyszłości, myślę, że jest to do zrobienia, więc Twój pomysł trafia na listę „do zrobienia”.

 2. Dorota
  12 marca 2021
  Reply

  Nie we wszystkich błędnych odpowiedziach podświetlają się na czerwono niepoprawne odpowiedzi. Tylko na podstawie opisu „niepoprawne” wiem, że zrobiłam błąd, ale nie wiem jaki…

 3. Dorota
  13 marca 2021
  Reply

  Do poprzedniego komentarza. Sugestia ogólna do podglądu pytań – w odpowiedziach błędnych opis „niepopranie” podświetliłabym na czerwono dla łatwiejszej analizy błędów. W pytaniach, gdzie tylko nie wskazano któreś z poprawnych odpowiedzi (czyli są tylko zielone podświetlenia) można nie zauważyć tego błędu.

  • Dziękuję również za tę sugestię, jednak nie mogę obecnie zmienić sposobu wyświetlania pytań, ponieważ ta aplikacja „tak ma”, Musiałbym przeanalizować jej kod, żeby to zmienić, a na to niestety teraz nie mam czasu.
   Na początku też mi trochę przeszkadzał ten sposób wyświetlania odpowiedzi, ale się do niego przyzwyczaiłem. Do wyszukiwania niepoprawnie udzielonych odpowiedzi polecam używać wyszukiwania na stronie (skrót Ctrl+F) i wpisania frazy „Niepoprawnie” (często wystarczy wpisać tylko 4 litery „Niep” i efekt będzie ten sam).

 4. Małgorzata
  29 czerwca 2023
  Reply

  Czy mogę prosić o wyjaśnienie dlaczego w pytaniu 59 poprawne odpowiedzi to A i B, a nie A i C? Dziękuję i pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *